Zrušeno – Chiapasco & hosté: Regenerace tkání v digitální éře

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

s velkým politováním Vám musíme oznámit, že jsme po dlouhém zvažování byli nuceni zrušit plánovaný podzimní seminář s prof. Chiapascem, který se měl konat ve dnech 2.–3. října 2026.

Hlavním důvodem tohoto těžkého kroku je bohužel velmi nízká účast (k dnešnímu dni pouze 22 přihlášených), ke které zřejmě přispěla i nešťastná termínová kolize s velkými mezinárodními kongresy (FDI, EAO a EPA).

Rádi bychom při této příležitosti zmínili, že pořádání takto prestižních akcí s předními zahraničními hosty je finančně i organizačně nesmírně náročné. Abychom mohli i do budoucna udržet vysokou úroveň našich vzdělávacích akcí a zvát k nám světové kapacity, je pro nás včasný a dostatečný zájem z řad Vás, našich členů i dalších účastníků, naprosto klíčový. Bez něj bohužel není v silách společnosti podobně nákladné projekty realizovat a nedůstojná kulisa poloprázdného sálu poškozuje dobré jméno nás všech.

Velice se Vám omlouváme za zklamání a případné komplikace, které Vám tímto rozhodnutím způsobíme.

Vrácení účastnického poplatku:
Váš účastnický poplatek Vám v plné výši zašleme zpět na účet, ze kterého byl uhrazen.
V případě, že jste kurzovné uhradili kartou, prosíme o zaslání čísla účtu (na e-mail hromadkova@dent.cz), na který Vám kurzovné vrátíme.
Peníze Vám budou vráceny nejpozději do konce července. Z Vaší strany k tomu není potřeba podnikat žádné další kroky.

Storno Vašeho ubytování:
Moc Vás prosíme, abyste si co nejdříve sami stornovali rezervaci Vašeho ubytování přímo u hotelu. Podle podmínek hotelu Vám bude platba za ubytování vrácena v plné výši, pokud storno proběhne do 60 dnů před konáním akce. Doporučujeme Vám proto zrušit rezervaci ideálně ihned, nejpozději však do konce července, abyste měli absolutní jistotu bezplatného storna.

Velice si vážíme Vašeho zájmu o vzdělávací akce ČSCHS a pevně doufáme, že se v hojném počtu setkáme na některé z našich dalších událostí.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S úctou a pozdravem,

Luboš Steklý

Za výbor České stomatochirurgické společnosti (ČSCHS)